Lupa RCS Recycled Alu stylus penn
Art.nr. 1488480-032
Slank kulepenn med blått blekk, aluminiumskaft, kromdetaljer og gummispiss/pekepenn for bruk på berøringsskjermer. Med solid metallklips og spiss av plast.
Pris 7,18 kr
Beregn pris
Antall (Minste antall 1 stk)
Merking
Produktfarge
Sølv
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Artikkelnummer | 1488480-032 |
| Materiale | Silikon, PP, ABS, Jern, Resirkulert aluminium |
| Lengde | 14.5 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vekt | 16.8 g |
| Volum | 0.7854 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
