Athos TransBlack RCS Recycled ABS kulepenn
Art.nr. 1488481-008
Kulepenn med blått blekk, gjennomsiktig farget hylse, sklisikkert gummihåndtak, metallklips og sorte aksenter. RCS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 70%.
Pris 3,07 kr
Beregn pris
Antall (Minste antall 1 stk)
Merking
Produktfarge
Rød
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Artikkelnummer | 1488481-008 |
| Materiale | PP, ABS, Jern, Resirkulert ABS |
| Lengde | 14 cm |
| Diameter | 1.3 cm |
| Vekt | 11 g |
| Volum | 1.7255 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
