Cotton Bucket Hat hatt
Art.nr. 1474568-536
Bøttehatt med moderne utseende og behagelig passform. Laget av 95% resirkulert bomull og 5% polyester. En størrelse 59 cm. En stilig beskyttelse mot solen. Denne trendy fiskerhatten kan brukes av alle. Kan også brukes til fester, selskaper og arrangementer.
Pris 45,45 kr
Beregn pris
Antall (Minste antall 1 stk)
Merking
Produktfarge
Marineblå
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Artikkelnummer | 1474568-536 |
| Materiale | PET, Bomull |
| Lengde | 35 cm |
| Diameter | 59 cm |
| Vekt | 45 g |
| Volum | 41009.5651 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
