Wooosh Piccolo Bamboo Wine Glass Topper
Art.nr. 1488355-945
Denne vinglass-topperen fra merket Wooosh er et stilig tilskudd til ethvert vinglass. Denne topperen av FSC 100% sertifisert bambus fungerer som et lite fat for servering av forretter, amuse-bouche eller tapas. Perfekt i kombinasjon med et glass vin. Takket være det smarte designet kan du enkelt plassere topperen på glasset, unngå søl og presentere drikke og snacks som en harmonisk helhet. Dette skaper en avslappet stemning ved bordet og inviterer til å ta en pause og nyte smaken og selskapet. Den passer både til uformelle øyeblikk hjemme og til stemningsfulle middager eller serveringssteder. Enkel å rengjøre. Denne topperen tilfører ro, varme og oppmerksomhet til hvert øyeblikk.
Pris 25,80 kr
Beregn pris
Antall (Minste antall 1 stk)
Merking
Produktfarge
Wood brown
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Artikkelnummer | 1488355-945 |
| Materiale | Bambus |
| Lengde | 10 cm |
| Diameter | 0 cm |
| Vekt | 50 g |
| Volum | 170 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
